Rehabilitacja ortopedyczna


rehabilitacja ortopeda

    To specjalistyczny dział, który zajmuje sie kompleksowym leczeniem i rehabilitacą po urazach m.in. urazach sportoweych t.j. skręcenia i zwichnięcia stawów, uszkodzenia więzadeł, ścięgien, mieśni. Obejmuje także zaburzenia osi kończyn, choroby chrząstek stawowych, zwyrodnienia. Rehabilitacja jest skuteczna zarówno jako leczenie zachowawcze jak i po zabiegach chirurgicznych rekonstrukacjach, protezoplastyce stawów.Leczenie w Rehmedis to:

TYLKO DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

   Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz pracuje uznanymi i przede wszystkim skutecznymi metodami leczenia.
    

KOMFORT W STANDARDZIE

  Zarówno zabiegi fizjoterapeutyczne jak rehabilitacja funkcjonalna (ćwiczenia) odbywają się w pojedynczych salach rehabilitacyjnych, gdzie przebywa tylko jeden pacjent i fizjoterapeuta. Gwarantuje to najwyższy komfort dla pacjenta, bezpieczeństwo, zapewnia intymność i wygodę .

PRECYZYJNE PROCEDURY LECZENIA

   Etapy leczenia dzielimy na trzy części: Diagnostyka, Likwidacja bólu, Stabilizacja.Procedury postępowania zawsze są precyzyjnie i indywidualnie dostosowane do pacjenta. Nasza praca nad problemem pacjenta nie kończy się w chwili kiedy opuści on placówkę. Jeśli jest taka konieczność poświęcamy czas na analizę terapii i konsylia by jak najskuteczniej pomóc pacjentowi w powrocie do zdrowia.

STAŁA DYSPOZYCJA FIZJOTERAPUETY

    Monitorujemy, kontrolujemy i dokumentujemy cały proces leczenia, analizujemy wyniki oraz przebieg terapii. Zapewniamy pacjentowi komfort i gwarantujemy stały kontakt z fizjoterapeutą przez 7 dni w tygodniu na każdym etapie rehabilitacji. 

PEŁNA KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

   Rehmedis to zespół wykwalifikowanych lekarzy, fizjoterapeutów i dietetyków. W naszym postępowaniu każdy krok jest przemyślany, a jego efekty dokładnie przewidziane, co daje nam bardzo dobre rezultaty leczenia. W sytuacjach szczególnych jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi placówkami partnerskimi oraz specjalistami innych dziedzin medycznych.